Інтернет-магазин АртЗамовлення оригінальних товарів і рішень для подарунків
+38 (093) 745-25-45 (+Viber)
order@artzakaz.com.ua
  • 0

Категорії

Публічна оферта
1. Умови використання сайту
1.1. Дане користувальницьке угоду (зазначене в подальшому Угоді) є умовами пропозиції щодо користування веб-сайтом Artzakaz.com.ua, від імені Адміністрації сайту та фізичної особи (зазначене в подальшому Користувачеві), а також регламентуючі умови надання Користувачеві інформації для розміщення на Сайті.< br /> 1.2. Користувачем Сайту вважається будь-яке фізичне досягнення особи, коли-небудь істотного доступу до Сайту, більшого віку, допустимого для прийняття цього Соглашения.
1.3. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з поточним Соглашением до моменту реєстрації на Сайті. Реєстрація Користувача на Сайті означає повне і безоговоркове прийняття Користувачем цього Соглашения. У разі неузгодження з умовами Угоди, використання Сайту Користувачем повинно бути негайно припинено.
1.4. Нинішнє Погодження може бути змінено та/або доповнено Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Настоящие Правила є відкритим і загальнодоступним документом.
1.5. Соглашение таким образом предусматривает взаимные права и обязанности Пользователя и Администрации Сайта по пунктам:
• Порядок використання Сайту,
• Політика конфіденційності,
• Обмеження відповідальності Адміністрації сайту,
• Порядок дії Соглашения.


2. Порядок використання Сайта
2.1. Сайт Artzakaz.com.ua дозволяє вам переглядати та завантажувати інформацію з нашого сайту виключно для особистого некомерційного використання. Заборонено змінювати матеріали сайту, розповсюджувати їх у суспільних або комерційних цілях. Любе використання інформації на інших сайтах або в комп'ютерних сетях заборонено.
2.2. При оформленні замовлень ви бажаєте надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані.
2.3. Ви можете звертатися до нас з питаннями, претензіями, побажаннями щодо поліпшення роботи, або з якою-небудь іншою інформацією. При цьому ви несете відповідальність, що дане звернення не є незаконним, угрожує, порушує авторські права, дискримінує людей за яким-небудь визнанням, а також містить послаблення будь-яким чином і порушує діюче законодавство України.
3. Персональна інформація Пользователя
3.1. Адміністрація сайту Artzakaz.com.ua з повагою та відповідальністю відноситься до конфіденційної інформації будь-якої особи, яка встановила відвідувача цього сайту. Прийняте це Угода Користувач дає згоду на збір і використання визначеної інформації про Користувачів відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» і політики Адміністрації сайту про захист персональних даних. Крім того, користувач дає згоду, що Адміністрація сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти та підтримувати інформацію, пов’язану з обліковим записом Користувача з метою надання відповідних послуг.
3.2. Адміністрація сайту Artzakaz.com.ua зобов'язується здійснювати збір тільки тієї персональної інформації, яку Потребитель надає добровільно у випадку, коли інформація потрібна для надання (улучшення) послуг Потребителю.
3.3. Адміністрація сайту Artzakaz.com.ua збирає основні персональні дані, такі як ім'я, фамілія, телефон і адреса, а також вторинні (технічні) дані - файли cookies, інформацію про з'єднання та системну інформацію.
3.4. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована в третій зоні, якщо доступ до цих отриманих осіб поза технічними засобами зв'язку, підвладних Адміністрацій сайту, Адміністрація даних сайту не завдає шкоди, завданої таким доступом.
3.5. Адміністрація Artzakaz.com.ua може використовувати будь-яку зібрану через Сайт інформацію з метою покращення вмісту інтернет-сайту, його доробки, передачі інформації Користувачеві (за запитом), для маркетингових чи дослідницьких цілей, а також для інших цілей, не протилежних положенням чинного законодавства України. .


4. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту
4.1. Адміністрація сайту Artzakaz.com.ua не несе ніякої відповідальності за вміст будь-яких помилок, опечаток і неточностей, які можуть бути виявлені в даних, що знаходяться на Сайті. Адміністрація сайту прикладає всі необхідні зусилля, щоб забезпечити точність і достовірність представленої на Сайті інформації. Вся інформація та матеріали надаються на умовах "як є", без будь-яких гарантій, як явних, так і розуміються.
4.2. Інформація на Сайті Artzakaz.com.ua постійно оновлюється і в будь-якій маміент може стати устаревшей. Адміністрація сайту не зобов'язана отримати застарілу інформацію з Сайту, а також неможливість Користувача отримати оновлення збереженої інформації на Сайті.
4.3. Адміністрація сайту не дає жодної відповідальності за виклики та відгуки відвідувачів сайту, розміщені у вигляді коментарів або оглядів. Мнение Адміністрація сайту може не співпадати з думками та позицією авторів оглядів та коментарів. У той же час Адміністрація сайту приймає всі можливі заходи, щоб не допускати публікацію повідомлень, які порушують чинне законодавство або норми моралі.
4.4. Адміністрація сайту або відповідність не передбачає можливі протиправні дії Користувача щодо третіх осіб, третіх осіб щодо користувача.
4.5. Адміністрація сайту не опублікувала відповідальність за запити Користувачів, створених або створених на Сайті.
4.6. Адміністрація сайту не може призвести до збитків, збитків або витрат (реальних), що виникли у зв'язку з поточним Сайтом, його використання або неможливості використання.
4.7. Адміністрація сайту не відповідає за неповне, неточне, некоректне вказівку даних Користувача при створенні облікового запису Користувача.
4.8. При виникненні проблем у використанні Сайту Artzakaz.com.ua, неузгодженні з конкретними розділами Користувача угоди, або отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, або інформації погіршуваного характеру, будь-якої іншої неприйнятної інформації, будь ласка, зверніться до адміністрації Сайту для того, щоб Адміністрація сайту могла проаналізувати та усунути відповідні дефекти, обмежити та запобігти надходженню на Сайт небажаної інформації, а також, за необхідності, обмежити або припинити зобов’язання щодо надання своїх послуг будь-якому Користувачеві та клієнту, фактично нарушаючому передбачення Угод та функціонування Сайту.
4.9. У вищезазначених цілях Адміністрація сайту надає за собою право видаляти розміщену на Сайті Artzakaz.com.ua інформацію та вживати технічні та юридичні заходи для припинення доступу до Сайту Користувачів, створених відповідно до закриття Адміністрації, проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або Користувачів, що порушують вимоги. Соглашения.


5. Порядок дії Соглашения
5.1. Настоящее Соглашение является договором. Адміністрація сайту залишає за собою право змінити дане Положення, так і ввести нове. Подібні зміни вступають у силу з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.
5.2. Дане Угода вступає у форму при першому відвідуванні Користувачем Сайту Artzakaz.com.ua та діє між Користувачем і Компанією протягом усього періоду використання Користувачем Сайту.
5.3. Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності Адміністрації сайту. Усі виключні імущественные авторські права на сайт належать Адміністрації сайту. Використання сайту Користувачами можливо суворо в рамках Угод і законодавства України про права інтелектуальної власності.
5.4. Усі торгові марки та назви, на які даються посилання в матеріалах цього Cайта, є власністю їх правових власників.
5.5. Користувач пропонує не відновити, не повторити, не копіювати, які-небудь частини Сайту, крім тих випадків, коли такий дозвіл дано Користувачу Адміністрації сайту.
5.6. Нинішнє Угода регулюється і використовується відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають дозволу відповідно до законодавства України

 


Условия возврата
 

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» існують дві ситуації обміну або повернення придбаного товару:

1. У разі придбання товару ненадлежащего якості:

Відповідно до ст.8 цього Закону при виявленні суттєвих недоліків, які виникли на місці виробника товару, протягом гарантійного терміну користувач має право на заміну товару або повернення грошей.

Існуючим недоліком, відповідно до п.12 ст.1 Закону України «Про захист прав споживачів», вважається недолік, який робить неможливим або недопустимим використання товару згідно з його цільовим призначенням, що виникає у вина виробника, після його усунення знову проявляється через незалежних споживачів. причинам і при цьому наділений хоча б один із наступних признаків:

а) він взагалі не може бути устранен;
б) на його усунення потрібно більше чотирьохнадцяти календаріврних днів;
в) він робить товар істотно іншим, чим передбачено в договорі.

2. Приобретение товару відповідної якості, але якщо товар по якій-то причині не підойшов покупцеві.

Відповідно до ст.9 Закону України «Про захист прав споживачів» споживач має право протягом 14 днів замінити товар відповідної якості на аналогічний, якщо товар не підійшов за формою, габаритом, фасоном, кольором або не може бути використаний за призначенням, але за умови , що товар не використовувався і зберіг його вид товару, споживчі властивості, пломби, заводська упаковка, документи.

Якщо на момент обміну аналогічного товару немає в продажу, користувач має право придбати будь-які інші товари, або отримати назад гроші в розмірі вартості повернутого товару, або отримати товар на аналогічний при першому етапі, якщо відповідний товар буде обміняний на продаж. При поверненні грошей розрахунки з користувачем здійснюються на основі вартості товару на момент його покупки. Деньги повертаються в течении півдня.

Вимоги споживача розглядаються тільки після уточнення фамілії замовлення та номера замовлення, повної комплектації товару, заводської упаковки, на якій штрих код, гарантійного талону. Заміна товару або повернення грошей можливі тільки при дотриманні всіх умов і процедур.

Вам буде зазначено в заміні товару або повернення грошей, якщо:
товар, не имеющий істотних недоліків, не є новим, т.е. був у використанні;

- з моменту придбання товару пройшло більше 14 днів
- при перевірці якості товару виявлені визнання стороннього втручання (вскриття) або порушення інших умов гарантійного обслуговування;
- відсутній документ, що підтверджує факт покупки товару, або гарантійний талон, повна комплектація товару.

Звертаємо також Вашу увагу, що згідно п.3 ст.4 Закону України «Про захист прав споживачів» користувач зобов'язаний:

1) перед початком експлуатації товару уважно ознайомитися з правилами експлуатації, викладеними в наданому магазині документації на товар;
2) у разі необхідності отримати умови роз'яснення та правила використання товару - до початку використання товару звернутися за роз'ясненнями до продавця;
3) користуватися товаром відповідно до його цільового призначення та підтримувати умови (потребування, норми, правила), встановлені виробником товару в експлуатаційній документації;
4) з метою відвернення негативних для споживача наслідків щодо використання товару - закріплювати передбачені виробником методи безпеки товару та зовнішню експлуатаційну документацію спеціальними правилами, а в разі відсутності таких правил у документах - забезпечувати звичайні вимоги методів безпеки, встановлені для такого роду товарів.

Поворот і заміна товарів, відправлених в різні міста України, виробляється шляхом зворотного пересилання покупцем товарів службами доставки, в тому числі «Нова Пошта».

Обратная отправка денег осуществляется наложенным платежом. Поштова служба приймає на себе зобов'язання видавати груз тільки після оплати отримувачем об'явленої ціни. Эта сума переводится отправителю. Дана сума повинна відповідати вартості товару, що повертається. Перед виправкою товару покупець повинен зв'язатися з продавцем, обсудити умови виправки та визначити ім'я одержувача вантажу.
У випадку, якщо причина повернення або заміни стала ненадлежащей якості товару, оплату за зворотну пересилку бере на себе магазин.
Якщо ж придбаний товар був відповідної якості, але по якій-то причині не підойшов покупець, то зворотну відправку, а також пересилку грошей (накладеним платежом) здійснює покупець.
 
Избранное (1)